Genel Yetkili Sendika

‘Genç beyinlerde hiç kapanmayacağını umduğumuz kapılar açtık’

Eğitim-Bir-Sen Adana 1 No’lu Şube ve Genç Memur-Sen’in düzenlediği “Bir Bilenle Bilge Nesil” projesi kapsamındaki kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Yüreğir Kültür Merkezi’nde yapılan ödül töreninde konuşan Şube Başkanı Mehmet Sezer, fikre yönelen, geleceğe güvenle yürüyen gençlik idealiyle çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Bizler bugün genç beyinlerimizde hiç kapanmayacağını umduğumuz kapılar açtık” dedi.

Örnek çalışmalara imza atmaya devam edeceklerini kaydeden Sezer, “Bir Bilenle Bilge Nesil projesinde görev alan öğretmenlerimize, onları yüreklendiren okul yöneticilerimize, Eğitim-Bir-Sen ve Genç Memur-Sen yöneticilerine, teşkilatlarımıza ve birbirinden kıymetli öğrencilerimize, ayrıca hem bu projemizde bizlere destek veren, geçen hafta sosyal, kültürel ve sportif alanlarda ortak faaliyetler yürütmek için protokol imzaladığımız Yüreğir Belediye Başkanımız Fatih Kocaispir’e ve ekibine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi. Projeye katılan okulların müdürlerine plaket, tüm katılımcılara ise çeşitli hediyeler verildi.