Genel Yetkili Sendika

Üyelerimizi Bahar Şenliği’nde bir araya getirdik

Eğitim-Bir-Sen Adana 1 No’lu Şube, üyeleri Bahar Şenliği’nde buluşturdu. Yüreğir Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kızılay ve Türk Hava Kurumu’nun da katkıda bulunduğu etkinlik Yüreğir Millet Bahçesi’nde yapıldı. Burada bir konuşma yapan Şube Başkanı Mehmet Sezer, ilk kez düzenledikleri etkinliğin amacına ulaştığını belirterek, bunu geleneksel hâle getirmek istediklerini söyledi.

Sendikacılığın bir bütün olarak sosyal ve kültürel etkinliklerle bir araya gelip aile olma bilincine ulaşmak olduğunun altını çizen Sezer, “Büyük ailemizin her bir ferdi bizim için çok kıymetlidir. Katılımlarından dolayı üyelerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Mehter takımı, Hacivat-Karagöz, model uçak ve roket gösterisi, geleneksel çocuk oyunları, güneş ve uzay gözlemi, yarışmalar, yüz boyama, ebru sanatı ve sportif etkinliklerin gerçekleştirildiği Bahar Şenliği’ne Şube yöneticileri, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Sert, Yüreğir İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat Çelik, Yüreğir Kültür İşleri Müdürü Osman Nuri Ünsal, kurum ve kuruluşların yöneticileri ile Eğitim-Bir-Sen üyeleri ve aileleri katıldı.